(ФОТО) Анѓушев во одело „Made in Macedonia“

by fokus 20:48
20:48

Вицепремиерот Кочо Анѓушев на вчерашното отворање на автопатот Демир Капија-Смоквица носеше одело од македонскиот бренд „Signori“.

Под името на брендот, на оделото стои и слоганот „Made in Macedonia“.

ФОТО: Томислав Георгиев

Поврзани новости