Двајца исчезнати од Чаир

by Фокус 13:15
13:15

Скопската полиција започнала потрага по двајца жители на скопската населба Чаир, кои биле пријавени од најблиските дека исчезнале.

Станува збор за маж и жена, со иницијали И.Р., односно Х.С.

- Advertisements -

Тие вчера излегле од дома и досега не се вратиле.

Поврзани новости