Бујар Османи стана тиктокер

by fokus 19:11
19:11

Министерот за надоворешни работи, Бујар Османи денеска објави дека направил профил на социјалната мрежа ТикТок.

Го сподели и првото видео во кое во 60 секунди презентира што направил изминатата недела. На профилот на оваа мрежа која главно ја користат тинејџери, Османи ќе ги споделува своите активности како министер.

- Advertisements -

 

@osmani.bujar♬ original sound – Bujar Osmani

Поврзани новости