Без вода дел од Бардовци

by Fokus

Поради уличен дефект ф-5/4“ на ул. 6/52 и дефект на огрлица на ул. 8/бб во Бардовци, денеска прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул.6 и ул.8 во Бардовци.

ОД РЦУК Скопје информираат дека водоснабдувањето ќе биде прекинато од 9:30 часот до завршување со санација на дефектот.

Поврзани новости