Заев денеска ќе објави нова бомба

by Фокус

Од СДСМ најавија дека денеска во 14.00 часот, од партиското седиште ќе ја објават 20-та бомба.

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, претходно ја информираше јавноста дека со објавувањето на разговорите ќе запрат за време на велигденските празници, но веднаш потоа ќе продолжат со објавување на како што велат, криминалните активности на власта.

Поврзани новости