Дуел со Катица, ама во судница !

by fokus 13:54
13:54

Осомничениот Тони Трајковски јавно ја повика на ТВ дуел Катица Јанева. Да не ти се верува!

Од каде сега наеднаш им се раѓа желба за телевизиски дуели, а десет години не сакаа да слушнат за такво нешто!

- Advertisements -

Какви ТВ дуели, и тоа, ни помалку, ни повеќе, туку со специјалниот јавен обвинител што ги обвинува.

Ваков предлог не дале ниту најголемите мафијаши во историјата и ова е првпат обвинет да бара ТВ дуел со обвинителот.

Пишува
Александар ТОРТЕВСКИ

Целиот текст може да го прочитате во најновиот број од неделникот „Фокус”