Заев и Зекири се рекреираат на Охридско езеро

by fokus

Пратеникот на СДСМ, Мухамед Зекири, на социјалните мрежи објави заедничка фотографија со премиерот, Зоран Заев како се возат низ Охридското Езеро, со глисер.

Заев искористува денови од годишниот одмор во Охрид. Како што соопштија од владината прес-службата, тој одморот го минува со семејството.

"The time is always right to do what is right."Martin Luther King Jr.

Publiée par Muhamed Zekiri sur Dimanche 5 août 2018

Поврзани новости