Заев денеска ќе „пука“ нова бомба

by Фокус

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, денеска во 14.30 часот, ќе ја „испука“ дванаесетата бомба, од седиштето на партијата. Оттаму најавуваат дека јавноста повторно ќе има можност да слушне за криминалните активности на владејачката гарнитура.

Пренос на пресот ќе има и на интеренет страната на СДСМ .

 

Поврзани новости