(ФОТО) За контра-демонстрантите НАТО е терористичка организација

by Фокус 19:17
19:17

На еден од транспарентите кои се закачени на оградата на контра-протестот пред Собрание пишува : НАТО = Северноатлантска терористичка организација.

13081644_10209281538780475_853530733_n

Поврзани новости