ВИДЕО Обвинетите признаа дека тепале пратеници

by fokus 11:05
11:05

Деветмината обвинети за тепање на пратеници на крвавиот четврток во Собранието ја признаа вината.

Пред Судот се уште има дваесетина поддржувачи на тепачите, а има и засилено полициско присуство, јави А1 он.

- Advertisements -

Поврзани новости