„Водовод и канализација“: Саниран дефектот на ул. „Христо Татарчев“

by fokus 21:35
21:35

Од јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информираат дека е саниран дефектот на улицата „Христо Татарчев“

„Ве известуваме дека уличен дефект  на ул.Христо Татарчев  бб кај Прототип   е саниран, водоснабдувањето е нормализирано на 29.04.2018г.  во 21:00.часот“.

Поврзани новости