ВО ЖИВО: Крајот на седницата за избор на новата влада

by fokus 21:41
21:41

Преостануваат уште нешто повеќе од два часа од седницата за избор на нова влада, на чиј крај ќе биде гласањето за новиот владин состав.

Седницата можете да ја следите на овој линк.

- Advertisements -

Поврзани новости