Во целосен прекин сообраќајот на патот Кавадарци – Неготино

by fokus

Поради сообраќајна незгода на регионалниот пат Кавадарци – Неготино, пред село Марена, сообраќајот е во целосен прекин, информира Автомото сојузот на Македонија.

Сообраќајот е во прекин од 21:10 часот.

Поврзани новости