Во прекин сообраќајот на патот Маврово-Дебар

by fokus 20:27
20:27

Сообраќајот на патниот правец Маврово-Дебар кај Ростушко Анче, од 18:45 часот е во прекин во двата правца.

Кко што соопшти АМСМ, прекинот во одвивањето на сообраќајот е поради случена сообраќајна незгода.

- Advertisements -

Поврзани новости