Теа Таировиќ приведена во Шведска

by Fokus

Теа Таировиќ е фотографирана во Шведска со лисици на рацете покрај полицаец, пренесе српски „Телеграф“.

Не е познато зошто рацете и биле врзани со лисици, но до неа јасно се гледа униформирано лице.

Да потсетиме, пејачката пред неколку месеци беше приведена на аеродромот во Германија. Тогаш, како што пишува порталот, била уапсена на аеродром од финансиската инспекција.

Поврзани новости