Видео: Живалевиќ ми кажа дека во Собранието на 27 април имало уште пет разузнавачи од други земји од регионот

by Fokus 15:53
15:53

Мирослав Лазански во интервју за N1 тврди дека на 27 април, крвавиот четврток во Собранието, освен Горан Живалевиќ имало разузнавачи на уште пет други земји од регионот.

Тој на новинарката и тврди дека тоа, што тие биле присутни внатре во Собранието е нормално.

- Advertisements -

Видео: Сеир

Поврзани новости