ВИДЕО Заев му подари на Вучиќ дрес од „Вардар“ со број 9

by Fokus 14:02
14:02

Премиерот Зоран Заев му подари на српскиот претседател Александар Вучиќ дрес од фудбалскиот клуб „Вардар“ со број 9, при денешната средба во Белград.

На дресот е напишано презимето на Вучиќ.

- Advertisements -

Поврзани новости