(ВИДЕО) Во секој момент изјава од Владата за декласифицирањето на Договорот со Грција

by fokus 19:33
19:33

Во секој момент се очекува да започне кусата прес конференција на која изјава ќе даде портпаролот на Владата, Миле Бошњаковски по денешната затворена владина седница на која требаше да биде декласифициран Договорот со Грција за името.

Поврзани новости