ВИДЕО ТВ 21: Напаѓачот на Шекеринска се правда, но не се кае

by fokus 13:27
13:27

Телевизијата 21 објави видео разговор со напаѓачот на Радмила Шекеринска за време на крвавиот четврток во македонското Собрание.

Поврзани новости