ВИДЕО: Трамп ја напушта Белата куќа

by fokus 14:18
14:18

Доналд Трамп ја напушта Белата куќа и Вашингтон.

За неполн час започнува и официјалната програма за инаугурација на новиот претседател Џо Бајден.

- Advertisements -

 

Поврзани новости