(ВИДЕО) Телма: Седум пратеници од коалицијата на ДПМНЕ ги отвораат вратите на Собранието

by fokus 17:25
17:25

Седум пратеници од коалицијата на ВМРО ДПМНЕ знаеле или учествувале во отварањето на главната собраниска врата за демонстрантите на 27-ми април, покажуваат снимките до кои дојде телевизија Телма.

Поврзани новости