(ВИДЕО) Тарчуловски се откажа сред говор

by fokus 20:56
20:56

На социјалните мрежи денеска се појави видео од кандидатот за градоначалник за Кисела Вода, Јохан Тарчуловски на кое се гледа како тој се обидува да одржи говор при средба со граѓани и пред камера, но се откажува.

 

Поврзани новости