ВИДЕО Со песна во одбрана на „патриотите“ од ВМРО-ДПМНЕ

by Fokus 15:14
15:14

Една од учесничките на денешниот протест на ВМРО-ДПМНЕ против апсењето на 36 лица за насилството во собранието на 27 април запеа песна пред Основниот суд Скопје – 1.

 

Поврзани новости