ВИДЕО Шилегов пред Универзална сала ја запеа „Скопје, радост ти ќе бидеш“

by Фокус 17:59
17:59

Кандидатот за градоначалник на Скопје од СДСМ, Петре Шилегов, денеска оствари средба со граѓани пред Универзалната сала, каде со присутните ја запеа „Скопје, радост ти ќе бидеш“.

- Advertising -

Поврзани новости