Се појави снимка од спроводот на Јанкулоска во “Идризово”

by fokus 23:36
23:36

Видео од спроведувањето во затвор на екс министерката Гордана Јанкулоска се шири на социјалните мрежи.

Таа денеска беше однесена во затворот “Идризово”, каде што треба да издржи 4-годишна казна затвор, за случајот “Тенк”.

- Advertising -

Јанкуловска во Идризово

Гордана Јанкуловска пристигна во затворот Идризово

Publiée par Seir sur Lundi 28 septembre 2020

Поврзани новости