(ВИДЕО) Сарма од Сител во физичка пресметка со обезбедувањето на Водици

by fokus

Во обид да земе изјава по фрлањето на крстот, новинарот на Сител Александар Спасовски – Сарма влезе во физичка пресметка со обезбедувањето кое не му дозволи да се доближи до човекот кој го фати крстот. Порталот А1Он објави видео снимка од настанот.

https://youtu.be/qs9zYV8ZEEA

Поврзани новости