(ВИДЕО) Реакцијата на Груевски кога ќе го прашаат дали е свесен дека не е премиер

by fokus 10:48
10:48

Иако веќе две години не е премиер, а нема ни биде откако Зоран Заев го доби мандатот, Никола Груевски продолжува свечено да отвора објекти, да најавува нови проекти  и да врши увид.

Кога една новинарка го праша дали е свесен дека повеќе не е премиер, еве што одговори:

- Advertisements -

 

Поврзани новости