ВИДЕО Рација на полицијата синоќа низ ноќните клубови, револт на социјалните мрежи

by fokus 09:31
09:31

Полициски службеници упаднале синоќа во неколку ноќни клубови меѓу кои и Сектор и ги легитимирале посетителите. Ова предизвика револт на социјалните мрежи. Корисниците пишуваат дека специјалци со автоматски пушки ги заплашувале луѓето кои таму се забавувале.

https://www.facebook.com/elena.uzunovski/videos/pcb.10156370261248326/10156370243233326/?type=3&theater

- Advertisements -

Поврзани новости