(ВИДЕО) Потег на мечот: Цепелинот на Лазаров и Талески против Црна Гора

by fokus

Македонската ракометна репрезентација вечерва ја совлада Црна Гора, а потег на мечот беше цепелинот кој го изведоа капитенот Кирил Лазаров и Филип Талески.

 

Поврзани новости