(ВИДЕО) Попушти бината на ВМРО-ДПМНЕ во Охрид

by fokus 23:53
23:53

Мал инцидент се случи на вечерашниот митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Охрид. Додека зборуваше кандидатот за градоначалник на Охрид бината попушти.

За среќа, немаше повредени, само подмладокот мораше да ја напушти бината.

- Advertisements -

 

Поврзани новости