ВИДЕО: Оливер Спасовски ја презеде министерската функција

by fokus 10:07
10:07

Во кругот на Министерството за внатрешни работи (МВР) утринава Оливер Спасовски ја презеде министерската функција. Видеото го објави порталот А1 он.

Поврзани новости