ВИДЕО од службеното возило по сообраќајката на Алжирска во Скопје

by fokus 13:40
13:40

Телевизијата 24 Вести објави видео по синоќешната сообраќајка на улица Алжирска. Возилото за кое што неофицијални информации велат оти е службено е видно оштетено, се забележува на снимките.

 

Поврзани новости