Видео од апсењето на Темелко: Никој не ме уапси, сам се пријавив

by fokus 21:09
21:09

Телевизија Телма објави видео од моментот кога градоначалникот на Пустец, Едмонд Темелко со лисици го изнесуваат од полициската станица Беко.

Тој искоментира дека никој не го уапсил, туку дека сам се пријавил.

- Advertising -

Поврзани новости