ВИДЕО: Објавена снимка од грабежот во бензиската на ОКТА

by fokus

Видео снимка од грабежот во бензиската на ОКТА во скопската општина Сарај, кој се случи на 11 септември, објави порталот Алмакос.

Според порталот, крадците се фатени денеска во скопското село Грчец, но нема повеќе детали за нивниот идентитет.

+ VIDEO EKSKLUZIVE/ Ja si u plaçkit me armë pompa e benzinës “Okta” në afërsi të Sarajit👇Për më tepër informohu në Almakos.com

Publiée par Almakos.com sur Jeudi 19 septembre 2019

Поврзани новости