ВИДЕО: Навивачите и фановите го прославуваат роденденот на ФК Вардар!

by Fokus

Навивачите и фановите на Вардар денеска го прославуваат неговиот роденден, а истите создадоа пеколна атмосфера на “Рекорд”.
Вечерва Скопје ќе биде пpeплавено од црвено – црни знамиња, шалови, дресови – со една цел, голем фудбалски спектакл и прослава на двата родендени.

Поврзани новости