ВИДЕО Момче запроси девојка на дното од Охридско езеро

by fokus 12:27
12:27

Од нуркачкиот тим „Акватек” објавија видео од необично запросувањето кое се случило на дното на Охридското Езеро. Александар го оставил сандачето во кое се наоѓал прстенот на дното од езерото и ја повикал девојката да нуркаат.

„Во сандаче на дното од езерото беше изненадувањето за Матеја, таа кажа ДА и среќно изнуркаа на површината“, велат од „Акватек“.

- Advertisements -

Поврзани новости