(ВИДЕО) Медицинска сестра обесила куче скитник во Босна

by fokus

Една Босанка викендов, пред очите на своето дете обеси куче скитник, а видеото од настанот кусо по случката беше објавено на Фејсбук.

Како што пренесува Радио Сараево, настанот се случил во Козарска Дубица, а жената наводно, била медицинска сестра.

Според човекот што ја објави снимката, тоа се случило вчера попладне.

https://www.facebook.com/dragangidra.arsenic/videos/2659787370703473/

Поврзани новости