(ВИДЕО) Кинез ја претепал својата ќерка која не сакала да продолжи да тренира тенис

by Fokus

Српските медиуми пренесуваат дека жител на Кина бил уапсен во Белград затоа што ја истепал својата ќерка тенисерка, која одбивала да го продолжи тренингот.

На видео – снимката се гледа како тој ја клоца со нозе, ја удира по главата, а тенисерката паѓа на земја и не може да се брани.

Имено, тој пред полицијата истакнал дека таквото однесување е нормално во неговата земја Кина.

Поврзани новости