Видео: Грујевски денеска се појави за „Тврдина 2“

by Fokus 10:53
10:53

Началникот на Петтата управа, Горан Грујeвски, кој е првообвинет во случајот на СЈО, „Тврдина 2“, дојде во судница.

Во Судот влегоа и обвинители од СЈО. По неколку одложувања, судењето треба конечно да почне.

- Advertisements -

Фото и видео: А1он

Поврзани новости