ВИДЕО: Груевски направил бункер во владата

by Фокус 10:47
10:47

Поранешниот премиер и актуелен лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, изградил бункер во владата со блиндирано стакло, боци со кислород, дебели челични врати, беше објавено во емисијата 360 степени, емитувана на телевизијата Алсат.

Поврзани новости