(ВИДЕО) Гоце е наш, чистокрвен Македонец

by fokus 18:50
18:50

Не смеат Гоце Делчев да го распродаваат политичарите, затоа што тој е наш.

Ова го порачаа денеска присутните на протестот на опозициската ВМРО ДПМНЕ.

- Advertising -

Ј.Ц.

Поврзани новости