(ВИДЕО) Евровизискиот настап на „Ај Кју“ во Лисабон

by fokus

Македонските претставници на Евровизија, групата „Ај Кју“ вечерва настапи во првата полуфинална вечер. За да се пласирааат во финалето треба вечерва да освојат едно од првите десет места од 19 учесници.

Поврзани новости