(ВИДЕО) Џамбазов со песна од дојранско Сретеново го „брка“ корона вирусот од Македонија

by Fokus 10:47
10:47

На македонскиот шоумен Игор Џамбазов очигледно е дека му годи престојот во убавото дојранско село Сретеново.

Тој се почесто е активен на социјалните мрежи, а утрово со песна реши да го „избрка“ корона вирусот од Македонија

- Advertisements -

View this post on Instagram

Гусарот од Сретеново

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Поврзани новости