ВИДЕО Британската премиерка Тереза Меј пречекана во владата

by Fokus 16:07
16:07

Британската премиерка Тереза Меј пристигна во владата каде што беше пречекана од премиерот Зоран Заев со кој треба да одржат тет а тет средба.

Поврзани новости