(ВИДЕО) Бајден одвај ја облече јакната, па му паднаа наочарите

by Фокус 13:05
13:05

Американскиот претседател Џо Бајден, откако излегол од хеликоптер, не успеал подолго време да ја облече јакната, па првата дама морала да му пријде на помош.

По неколку неуспешни обиди, сопругата му помогнала, но само неколку моменти подоцна се случила уште една лоша среќа и му испаднаа очилата за сонце.

Поврзани новости