Весна Петрушевска откри дека е во врска: Џамбазов ми рече да го однесам кај него на одобрување

by fokus

Актерката Весна Петрушевска Бејби во гостувањето „Еден не еден“ кај Жарко Димитроски, откри дека е во нова љубовна врска. Таа рече дека не и недостасува брачниот живот.

„Не ми недостасува брачниот живот. Еден месец сум во љубовна врска, а Џамбазов ми се јави пред некое време, посочувајќи ми дека не сум го донела на одобрување. Тој обично ги преплашува и којзнае што ќе им каже“, низ смеа раскажа Петрушевска.

Поврзани новости