Верижен судар на пет автомобили на Партизанска

by fokus 09:37
09:37

Сообраќајна несреќа во која учествуваа пет возила се случи утрово на булеварот „Партизански одреди“ во близина на „Симпо“.

Поради несреќата сообраќајот се одвива забавено.

- Advertisements -

Полицијата врши увид на местото на несреќата.

Поврзани новости