Вашите омилени парчиња сега на сезонско намалување во Fashion Group!

by Fokus 15:00
15:00

Летната сезона само што започна, а веќе од денеска можете да си ги набавите омилените парчиња за уживање во топлите денови на одличното сезонско намалување онлајн https://bit.ly/2Umqem8 и во продавниците на брендовите на Fashion Group.

Покрај новите парчиња што постојано ги полнат полиците на брендовите, повеќе од одлична е и понудата во рамки на сезонското намалување до -30%, а од каде знаеме дека ќе ги најдете вашите фаворити.

Големите сезонски намалувања се совршена прилика да ја разгледате вашата гардероба за да видите што сè ви недостасува за правење на најдобрите летни комбинации и истите парчиња да си ги набавите по одлични цени.

Токму на овие намалувања ќе ги најдете можеби најголемите класици за вашата гардероба, но и сите оние тренди парчиња што се омилени оваа сезона.

Сега е совршено време да го најдете костимот за капење со кој ќе ги поминете лежерните денови на плажа, романтичниот фустан за долгите вечерни прошетки, поло маичките во сите бои со кои ќе уживате секој работен ден, но и обувките во кои летото ќе биде поубаво.

Како и секогаш, така и овојпат, во промоциите само за вас ги сместивме најубавите парчиња од колекциите пролет-лето, во чии рамки добивате неверојатни -30% намалување на селектирани производи.

Овојпат, без двоумење, во кошничката https://bit.ly/3gULEOZ можете да ги ставите и омилените производи на вашите најмили, бидејќи од денеска стартува и промоцијата во најслаткиот бренд Окаиди, но и да ги посетите продавниците на брендот за исклучително богата понуда.

 

Летото секогаш важи за една од омилените сезони, па сега е совршено време да ги искористите сезонските намалувања за да ги направите најдобрите комбинации со ултра стилски комбинации и да бидете подготвени за секој топол ден.

Сите производи од понудата на сезонското намалување ги гледате на следниот линк, но и во продавниците на нашите брендови.

Поврзани новости