Утре ќе има прекин на водоснабдување на ул. Иво Лола Рибар 114

by fokus 12:14
12:14

Во текот на утрешниот ден, од 09.00 часот, без водоснабдување ќе бидат граѓаните на ул. Иво Лола Рибар 114, пренесуваат од ЈП Водовод и канализација.

„Ве известуваме дека на ден 30.08.2018г поради водоводен приклучок ф-300мм на ул.Иво Лола Рибар 114,прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од истата улица од бр.92 па се докрај и Ф-ка Реплек од 09:00ч до завршување“.

- Advertisements -

Поврзани новости