Утре без вода дел од корисниците на улиците Васил Главинов и Димитрија Чуповски

by Fokus 14:18
14:18

Од Водовод и канализација известуваат дека во текот на утрешниот ден ќе има прекинато водоснабдување на улиците Васил Главинов и Димитрија Чуповски.

„Ве известуваме дека на ден 24.04.2018 г. поради водоводен приклучок ф-80мм на ул.Васил Главинов 3, прекинато водоснабдување ќе имаат дел од корисниците од ул.Васил Главинов и дел од ул.Димитрија Чуповски од 08:30 часот до завршување“ – се наведува во соопштението од Водовод.

Телефон за информации: 023073010

Поврзани новости